HAKKIMIZDA

Hakkımızda


Kurumsal Profilimizi İnceleyin.

Asıl Olarak 1986 yılında 90 m2‘lik küçük bir atölyede reklamcılık sektörüne başlayıp, yıllar içerisinde kendini geliştiren GÖKKUŞAĞI REKLAM A.Ş. yenilikleri ve teknolojiyi takip eden kurumsal reklam şirketleri arasında yerini almıştır. Birçok büyük firmanın kurumsal kimlik projelerinde, tasarım, imalat, montaj ve bakım hizmetlerini profesyonel ekibimizle, 1.500 m2 ‘ lik fabrikamızda sürdürürken, iş verenlerimizin çözüm ortağı olma noktasında hizmet vermekteyiz.


Sahip olduğu güçlü teknik kapasite ve bilgiye yatırım yaparak; sağlık, emniyet ve çevre faktörlerinden ödün vermeden müşterilerine hızlı, ekonomik ve kaliteli çözümler sunan , sektöründe lider bir dünya firması olmaktır.Sektöründe öncü olan ve bunu kendine benimsemiş olan GÖKKUŞAĞI REKLAM A.Ş. 2020 yılında www.rainbowmetalart.com'adlı firmasını bünyesine katan ve burada'da www.kutuharfdunyasi.com gibi ulusal ve uluslar arası pazar'da kendini ıspatlamış bir marka oluşturmayı hedeflemektedir. Rainbowmetalart.com dekoratif metal ürünler üretip tüm dünyaya göndermeyi hedeflemektedir.

Tam Profesyonel Kadro ve Hizmet

Bu geçen zaman içerisinde teknolojik gelişmeleri eş zamanlı olarak fabrikamıza taşıma stratejimizle, profesyonel ekibimizle, bilgi ve tecrübemiz, kurumsal yapımızla, zengin kadromuzla, müşterilerimizin güvenini kazanmaya layık olduk. 2014 Yılında Kutu Harf Dünyası Markamızla Üç kıtada 34’ün üzerinde ülkeye ihracat yapan Kutu Harf Dünyası üretimini ve sevkiyatını tek merkezden yönetmekte ve pazar payını her geçen gün artırmaktadır. Tecrübe ve yüksek kalite ile hizmet verdiğimiz, müşteri portföyü arasında her biri uluslararası, ulusal ve bölgesel olarak kendi sektöründe lider firmalar bulunmaktadır.